Student pracujący w obszarze controllingu (m/k/d)

Happy Sprinkles to dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze akcesoriów do pieczenia
, która inspiruje swoich klientów innowacyjnymi produktami i kreatywnymi pomysłami. Poszukujemy zaangażowanego, pracującego studenta (m/k/d), który wesprze nasz zespół w obszarze controllingu i pomoże przenieść naszą firmę na wyższy poziom.

DIESE AUFGABEN SOLLTEN DICH HAPPY MACHEN:

  • Aktywny udział w przygotowywaniu miesięcznych i kwartalnych raportów
    oraz rocznych sprawozdań finansowych
  • Wsparcie w analizie odchyleń budżetowych i opracowywanie zaleceń dotyczących działań
  • Pomoc w optymalizacji procesów w obszarze controllingu
  • Samodzielne prowadzenie badań i analiz w celu
    identyfikacji trendów i potencjałów.
  • Ściśle współpracuj z różnymi działami, aby rozwinąć całościowe zrozumienie procesów biznesowych.

    DAS SOLLTEST DU MITBRINGEN:

    • Zapisany student (m/k/d) administracji biznesowej,
      zarządzania finansami, informatyki biznesowej lub porównywalnego
      programu studiów.
    • Początkowe doświadczenie w kontrolingu będzie dodatkowym atutem
    • Pewna obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel
    • Analityczny sposób myślenia i radość z pracy z liczbami
    • Inicjatywa, umiejętność pracy w zespole i duża chęć uczenia się

    Was wir bieten

    • Wgląd w świat dynamicznego start-upu w sektorze akcesoriów do pieczenia
    • Miejsce na kreatywność i możliwość wnoszenia własnych pomysłów
    • Elastyczne godziny pracy, które możesz pogodzić ze studiami
    • Ein motiviertes Team und eine offene Unternehmenskultur
    • Możliwość wzięcia odpowiedzialności i aktywnego przyczynienia się do sukcesu Happy Sprinkles

      Jeśli jesteś gotowy wnieść swoją pasję do controllingu w innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami, czekamy na Twoją szczegółową aplikację!

      Weitere Informationen:

      Rodzaj stanowiska: Pracujący studenci
      Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku, zmiana dzienna, poranki i/lub popołudnia

      Leistungen:

      • Kostenlose Getränke
      • Kostenloser Parkplatz
      • Mitarbeiter-Rabatt

      Nun bist du Feuer und Flamme?🔥

      Dann schicke uns deine Bewerbung! Erzähl' uns wer du bist, in welchem Bereich du Teil unseres Teams werden möchtest und warum es genau dieser Bereich sein soll.

      Anschreiben und Lebenslauf an: [email protected]

      Dein Ansprechpartner ist Thomas, er freut sich von dir zu hören! Hilf uns auch bei unseren nächsten Wachstumsschritten noch mehr Happiness zu verbreiten und bewirb dich jetzt!